logoNotasyon Bilişim Hizmetleri

İşinizi Kolaylaştıran Akıllı Çözümler Sunar

0212 272 95 57

icon icon icon

 

Sık Sorulan Sorular

call us0212 272 95 57

1 Nasıl satın Alabilirim.

Programlarımızı almaya karar verdiğinizde öncelikle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sipariş formunu doldurup ve ödemeyi yaptığınızda da gün içerisinde şifreniz verilir ve programı lisanslı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğitim gerektiren programlarımız için ofisimize gelebilir veya size misafir olabiliriz.

2Şifreyi kaybedersem veya format atarsam ne olacak?

Şifre bilgileriniz sistemimizde kayıtlıdır. Aynı bilgisayar için aynı şifre geçerli olur. Dolayısıyla format attığınızda şifrenizi tekrar kullanabilirsiniz. Optimizasyon programı için dongle satın alarak dilediğiniz bilgisayarda programı lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

3 Bilgisayarı değiştirirsem ne olacak?

Bilgisayarı değiştirmeden önce bizi arayınız. Yeni bilgisayara şifreyi, eski bilgisayarda şifreyi kaldırdıktan sonra verebiliyoruz. Bilgisayarınıza müdahale edemediğimiz durumda yeni bilgisayarın orjinal faturasını fakslamanız gerekir.

4 Dongle Bozulursa veya Kaybolursa ne olacak?

Cihaz kaybedilirse güncel fiyatı üzerinden  %20 indirimli satın alınabilir.
Cihaz bozulursa 20$ (dolar) cihaz ve hizmet ödemesi karşılığında yenisi temin edilebilir.

Bilgisayarınıza format attıktan sonra bilgisayardan kaynaklı nedenlerden dolayı Optimizasyon programları farklı kod üretebilir. Dolayısıyla elinizdeki şifre geçerli olmayabilir. Böyle bir durum olasılığına karşın format atmadan önce bize bildiriniz. Aksi taktirde istenilen şifre için biligayar değişimi yapılmış kabul edilir ve program ücretinin %35 'i talep edilir.
6 Programı başka bir bilgisayara yükleyebilir miyim?

İlave lisanlar için OptimaDekor ve KopEksper programını %30 indirimli alabilirsiniz.

İade Koşulları

Tüm programlarımızın deneme  sürümleri vardır. Deneme sürümleri programı almaya karar vermeniz için size yeterli olacaktır. Dongle ile çalışan sürümlerimiz için Dongle iadesi ve %20 kullanım kesintisi uygulanır. Şifreli çalışan programlarımızda ise iade yapılamaz.

Program Lisanslama

Satın alınan program metaryalleri (DVD, Dongle v.b.) aynı gün içinde kargoya verilir. Sadece lisans şifresiyle çalışabilen programlarımız ise aynı gün bilgisayarınıza uzak bağlantı yaparak kullandırılabilir.

Firma Bilgisi

Gökevler mah. 2312 sk. No:16 Ginza Corner Plaza Ofis 118 E5 Üstü (Hadımköy Metrobüs Durağı Yanı) Esenyurt İstanbul

0212 272 95 57

0532 660 46 10

Notasyon Bilişim Hizmetleri © 2017